Paro’ya hoşgeldiniz. Hemen şimdi üye olun. Zaten üyemiz misiniz? Giriş yapın.
PARO SİZİ CEP NUMARANIZDAN TANIR! SİTEMİZLE İLGİLİ
ÖNERİLERİNİZİ PAYLAŞIN
 • PARO NEDİR?

  Paro, size duyarlı markaları ortak paydada buluşturan bir dünyadır. Parolu kartınızla yaptığınız alışverişlerde sizi tanır, dinler ve ihtiyacınıza yönelik kampanya ve indirimleri sunar. Paro’da 40’ı aşkın markadan her zaman size uygun bir kampanya vardır.

Paronun Faydaları Paronun Faydaları Paronun Faydaları
Paronun Faydaları Paronun Faydaları Paronun Faydaları

PARO FAYDALARI

Paro size faydalı olacak markalara, bir arada ulaşmanızı sağlar. Anneler & Babalar &Sevgililer Günü, Yılbaşı ve Doğum günü gibi özel günlerde size özel kampanyalarla yanınızda olur. Paro Dünyası’nda yer alan markalarımızdan yaptığınız her alışverişinizde kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, alışveriş yaptıkça hesabınızda biriken puanları gönlünüzce harcayabilirsiniz. Elinizdeki bir Parolu kartın veya cep telefonu numaranızın tüm Paro üyesi markalarda geçerli olduğunu unutmayın.
 • PARO'YA NASIL ÜYE OLURUM?

  Birbirinden özel fayda ve ayrıcalıklara sahip olacağınız
  Paro Dünyasına katılmak için öncelikle Parolu olmanız yeterlidir.

  NASIL PAROLU OLURUM

 • PARO'YA NASIL ÜYE OLURUM?

  Kart ile parolu olma

  Paro ana markalarının herhangi bir satış veya servis noktasından aldığınız Parolu kartınızı aktive ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik, aktivasyon işleminden sonra, kartınız yanınızda olmadan sadece cep numaranız ile işlem yapabilir, Paro dünyasının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  WEB ÜZERİNDEN HEMEN PAROLU OLUN KISA MESAJ İLE HEMEN PAROLU OLUN

  UYARI: Yeni alınan Parolu bir kart ilk işlem tarihinden itibaren 6 ay içinde aktivasyon yapmazsa bloke olacaktır. Blokeli olan kartlarınızı aktive ederek tekrar kullanabilirsiniz.

  Cepten parolu olma

  Herhangi bir Parolu karta sahip olmadan hemen cep telefonu numaranızla da Paro üyesi olabilirsiniz.

  WEB ÜZERİNDEN AKTİVASYON KISA MESAJ İLE AKTİVASYON

  UYARI: Yeni alınan Parolu bir kart ilk işlem tarihinden itibaren 6 ay içinde aktivasyon yapmazsa bloke olacaktır. Blokeli olan kartlarınızı aktive ederek tekrar kullanabilirsiniz.

  Turkcell Cüzdan Mobil Uygulaması ile artık Parolu kartınızı cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.
  Parolu kartınız yoksa bile uygulama sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek ve Parolu kartınızı seçip eklemek.

  TURKCELL CÜZDAN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

  Turkcell Cüzdan Uygulamasını Kullanabileceğiniz Üye iş Yerleri:
  Arçelik, Aygaz,Beta, D&R, Forever New, Koçtaş, Sarar, Setur, Yurtiçi Kargo

  KISA MESAJ İLE PAROLU KART NASIL AKTİVE EDİLİR?

  SMS İLE

  PARO yazıp, 16 haneli kart numarasını, ad, soyadı ve doğum tarih bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 7276’ya kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. *

  *Kısa mesajınızda PARO kelimesinin yer alması ile aşağıda yer alan yer alan “Paro Programı Üyelik Onayı” metnini kabul etmiş olacaksınız.

  Kısa mesaj ile katılım her operatörün kendi tarifesi üzerinden 1 SMS (kısa mesaj) olarak ücretlendirilmektedir.

  Paro Programı Üyelik Onayı GERİ

  KISA MESAJ İLE CEP TELEFONU NASIL AKTİVE EDİLİR?

  SMS İLE

  PARO yazıp, ad, soyadı ve doğum tarih bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 7276’ya kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. *

  *Kısa mesajınızda PARO kelimesinin yer alması ile aşağıda yer alan yer alan “Paro Programı Üyelik Onayı” metnini kabul etmiş olacaksınız.

  Kısa mesaj ile katılım her operatörün kendi tarifesi üzerinden 1 SMS (kısa mesaj) olarak ücretlendirilmektedir.

  Paro Programı Üyelik Onayı GERİ

PARO ÜYESİ MARKALAR

Size özel faydalar sunan duyarlı markalar
PARO PROGRAMI ÜYELİK ONAYI

Paro Programı’nın yöneticisi olan Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Tanı”), tüketicilere çeşitli avantaj ve imkanlar sağlayan pazarlama programları oluşturan ve yöneten bir Koç Topluluğu şirketidir. Tanı, gerek kendi kanalları, gerek programlara dahil diğer markaların mağaza, istasyon, çağrı merkezi, web sitesi, mobil uygulama gibi her türlü kanalı aracılığıyla verilen kişisel bilgileriniz, alışveriş bilgileriniz ile web sitelerinin kullanımı sırasında gerçekleştirdiğiniz site ziyaretleri, web sitesine hangi siteden gelindiği ve sonra hangi sitenin ziyaret edildiği gibi gezinme bilgilerinizi (“Bilgiler”) birleştirir, işler ve size kampanya, fırsat veya benzeri faydalar sunulabilmesi amacıyla diğer üye markalarla paylaşır. Web siteleri ile mobil uygulamalardaki bilgiler, ziyaretiniz sırasında cihazınıza yüklenen çerez dosyaları (cookie) aracılığıyla toplanmaktadır. Tanı, bu faaliyetlerini Paro Programı ve Axion platformu aracılığıyla yürütür.
Paro Programı’na dahil markalar Arçelik, Avis, Aygaz, Beko, Beta, Brooks Brothers, D&R, Divan, Ford, Forever New, Koçtaş, Mogaz, Opet, Özhan Market, Pürsu, Sarar, Setur, Yurtiçi Kargo, Edwards ve 1tıkla2kazan’dır. Axion platformuna dahil markalar ise Arçelik, Aygaz, Beko, Ford, Koçtaş, Setur, Mogaz, Opet, Pürsu ve Yapı Kredi’dir. Tanı tarafından oluşturulan program ve platformlara dahil olan markalar değişkendir. Markaların güncel listesi için lütfen www.paro.com.tr ve www.axion-tr.com adresini ziyaret ediniz.

Bilgileriniz nasıl ve ne amaçla işlenmektedir?
Bilgileriniz, Tanı veya üye markalarca size özel reklam, kampanya ve diğer faydaların sunulması, izin tercihleriniz doğrultusunda ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, anket ve telesatış uygulamaları, istatistiki analizler gibi amaçlar için işlenebilir. Tarafınızca izin verilmesi durumunda, bilgileriniz aracılığıyla tarafınızla telefon, kısa mesaj, e-posta, mektup gibi kanallardan iletişime geçilerek fayda ve satış teklifleri sunulabilir.
Bilgiler, yine yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için Tanı’ya, Programlara dahil markalara, bayi, acente ve franchise’larına, bu şirketlerin işbirliği yapacağı şirketlere, altyapı sağlayıcılarına ve hizmet alınan 3. kişilere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce söz konusu amaçların gerçekleştirilmesi ile sınırlı olarak işlenebilecektir. Bu veriler gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ile sadece bu izin beyanında bahsedilen amaçların gerçekleştirilmesi için yurtiçinde tutulabileceği gibi yurtdışına da aktarılabilecektir.
Yukarıda bilgilerin işlenmesine ilişkin açıklanan hususlardan farklı olarak, web üzerinde çalışan Axion platformu kapsamında platforma dahil markalardan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ile yapılacak uygulama, kişisel bilgilerinizi içermemek üzere, Siteler üzerindeki gezinme bilgilerinizin paylaşımı şeklinde olacaktır. Tanı ve programlara dahil markalar, burada sayılanlarla sınırlı olmaksızın, benzer program, uygulama ve doğrudan pazarlama ürünleri oluşturabilecektir. Burada belirtilen tüm koşullar, Paro, Axion ve benzer amaçla oluşturulmuş tüm diğer programlar ve markalar için, bu markaların üyeliği ile Programların devamı süresince ve sonrasında da, aksi tarafınızca açıkça belirtilmediği sürece geçerli olacaktır.

Bilgilerinizin işlenmesi ile ilgili haklarınız nelerdir?
Bu İzin Beyanı’nda belirtilen taraflarca kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurtiçinde veya yurtdışında verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri, eksik veya yanlış olması hâlinde verilerin düzeltilmesini, ilgili mevzuatta öngörülen koşullar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini, düzeltme/silme/yok etme işlemlerinin imkânsız olmamak veya orantısız çaba gerektirmemek kaydıyla, verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve verilerinin ilgili mevzuata aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme, ayrıca sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını (Paro için) 4447276 Paro Danışma Hattı’ndan, (Axion için) axionyonetimi@tani.com.tr adresinden talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Paro Program Koşulları
1. Üye’nin, Paro Programı’ndan faydalanması için cep telefonu numarası ile kayıt gerçekleştirmesi gerekmektedir. Üye, kendisine verilen kart ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu; ayrıca cep telefonu numarasının değişmesi, hattın kapatılması veya devredilmesi halinde 4447276 Paro Danışma Hattı’na bildirmeyi, kartın veya cep telefonunun, Üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, Programlar’ın suistimal edildiği tespit edilirse, üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, diğer tedbirlerin uygulanabileceğini kabul ve taahhüt eder. Gerekli bildirimin yapılmaması halinde, hattın başkasına devredilmesi nedeniyle cep telefonu numarasına tanımlı puanların harcanmasından Tanı veya diğer Program Ortakları sorumlu tutulamayacaktır. Üye bu konuda doğabilecek ihtilaflardan Tanı ve Program Ortakları’nın sorumlu olmadığını, üyelik kartını, kart numarasını veya cep telefonunu başkasına vermemeyi, verdiği takdirde tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ve kazanmış olduğu puanlar dahil, üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder. Üye, üyelik kartının veya cep telefonunun kaybolması, çalınması halinde, bu durumu çağrı merkezine bildirecektir. Bildirim yapılıncaya kadar doğabilecek her türlü zarardan Üye sorumludur. Bu maddedeki koşullar Programlar’da kullanılan kart harici tüm araçlar için de geçerli olacaktır.
2. Her Program Ortağı’nda Paro Programı koşulları, faydaları farklı olabilir ve değişebilir. Tanı, kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, Paro Programı şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat alabilir. Yıl içinde kazanılan puanlar, takip eden yılın 31 Ocak günü sıfırlanabilir. Geçerli koşullar Paro Programı’nın iletişim kanallarından öğrenilebilir. Kendileri tarafından Üye’ye satılmamış olan malların ayıbından, sistemin üzerinde çalıştığı elektronik altyapıdaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon, puanlar vb.’den, çeşitli nedenlerle promosyon, puan gibi imkânların Üye’ye sağlanamamasından dolayı oluşabilecek ihtilaflardan Tanı ve Program Ortakları hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır. Bu maddedeki koşullar devreye alınacak diğer programlar için de geçerli olacaktır.
3. Tanı veya Üye, 1 hafta önceden bildirimde bulunmak kaydıyla, her zaman ve bir sebep göstermeye gerek olmaksızın üyeliği sona erdirebilirler. Bu durumda 1 hafta içinde üyelik sona erer. Üye, kazandığı haklarından, geçerli koşullar dahilinde, üyelik sona erme tarihine kadar yararlanabilecektir. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üye’ye kazandırılan haklar Tanı tarafından silinecek ve geri alınacaktır.
Üye, Tanı’ya,ve diğer Program Ortaklarına bu form ile açıklanan ve sair şekilde açıklanacak ve açıklanmış bilgilerinin doğruluğunu, bunlarda değişiklik olması halinde güncelleyeceğini, uyuşmazlık halinde Tanı, ve Program Ortaklarının defter ve her türlü kayıtlarının kesin delil sayılacağını, aksi Tanı ve Program ortağı şirket tarafından düzenlenmediği ve duyurulmadığı sürece, Paro Programı’na 18 yaşın üzerinde Türkiye’de yaşayan gerçek kişilerin üye olabileceğini kabul eder.

Paro Programı Üyelik Onayı’nı kabul ve beyan ediyorum.