SİTEMİZLE İLGİLİ
ÖNERİLERİNİZİ PAYLAŞIN
Paro

YURTİÇİ KARGO KAMPANYALARI

 

Kargo ihtiyaçlarınızı Yurtiçi Kargo kampanyaları ve Yurtiçi Kargo şubelerinin geniş dağıtım ağı sayesinde kolaylıkla karşılayabilirsiniz! Paro Yurtiçi Kargo kampanyaları  ile tüm Yurtiçi Kargo şubelerinden faydalanabilir, Yurtiçi Kargo'da 'Kargom Nerede?' endişesini yaşamadan 'Yurtiçi kargo takibi' ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo kampanyaları ve avantajlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken Parokart sahibi olmanız. Diğer markalar ve Paro dünyamızı keşfedebilmeniz için sizi Paro Dünyası Markaları sayfamıza bekleriz. Paro Dünyası Markaları sayfamızı ziyaret ederek Paro kampanyalarını daha yakından tanıyabilir, markalar ve kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aktif kampanya bulunmuyor!

PUAN KAZANMA/HARCAMA KURALLARI

Tüm Paro kartlar ve  aktivasyonunu yaptığınız cep telefonu  ile Yurtiçi Kargo'da size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz fakat bu alışverişlerden puan kazanılamaz ve harcanamaz.

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card:

 Parolu Yurtiçi Kargo Business Card’ınızı kurum adına yapılan gönderilerde kullanabilirsiniz.
 Parolu Yurtiçi Kargo Business Card ile Yurtiçi Kargo’da size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz fakat puan kazanamaz ve harcayamazsınız.

ADRES BİLGİLERİ

Yurtiçi Kargo Şubelerine  ulaşmak için tıklayınız. 

YORUMLAR

NIHAT Y.
DİĞER FİRMALARA GÖRE DAHA HIZLI TESLİMAT YAPIYORLAR ...
Marka için yorumlarınızı yazınız. Soru, sorun ve önerilerinizi Bize Ulaşın sayfasından yapabilirsiniz.

Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir