SİTEMİZLE İLGİLİ
ÖNERİLERİNİZİ PAYLAŞIN
Paro
Paro Müşterilerine Özel UniKasko’da %5 İndirim
Paro Müşterilerine Özel UniKasko’da %5 İndirim
KAMPANYAYI İNCELEYİN

Paro Müşterilerine Özel UniKasko’da %5 İndirim

Kampanya Koşulları:

"Paro Müşterilerine Özel UniKasko’da %5 İndirim” isimli kampanya kapsamında 18 Ocak-28 Şubat 2018 tarihleri arasında, Paro müşterilerine çağrı merkezi aracılığı ile UniKasko ürününe özel tekliflerde %5’e kadar indirim ile teklif verilecektir.

Kampanya Kuralları:

Kampanyadan faydalanma hakkı, 18 Ocak-28 Şubat 2018 tarihleri arasında aşağıdaki kısıtlamalar haricinde hiçbir sınırlamaya tabii olmaksızın UniKasko teklifi alan tüm müşteriler için geçerli olacaktır.
• Kampanyadan hususi otomobil sahibi 18 yaş üzeri kullanıcılar ve araç ruhsatında ismi yazılı gerçek ve tüzel kişiler, aracı için kasko yaptırmaya engel hali bulunmayan kişiler yararlanabilir.
• Risk kabul kriterlerine göre her müşteriye UniKasko teklifi vermeme ve indirim uygulamama hakkını Unico Sigorta kendinde saklı tutar.
• Henüz plakası çıkmamış olan araçlara UniKasko teklifi verilemez. 
• Poliçenin yıllık brüt primi üzerinden %5 indirim uygulanmasını sağlar, Unico Sigorta, minimum prim bareminin altına inen tekliflerde %5 indirim uygulamama hakkında kendinde saklı tutar.
• Bu kampanya kapsamında poliçe satın alan müşterilerin verdiği bilgiler güvenli bir şekilde saklanacak ve katılımcılara daha iyi hizmet verebilmek ve katılımcıları sigorta ürünleri ile ilgili kampanyalardan haberdar etmek için Unico Sigorta ve iş ortakları tarafından iletişim ve pazarlama amacıyla kullanılabilecektir.

Nihai Hükümler:

Organizatör , Kampanya süresi boyunca Kampanya koşullarını veya kurallarını değiştirme ve ayrıca Kampanyanın süresini kısaltma, Kampanyayı erteleme, durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Bu tanıtım kampanyasının kuralları, Kampanya organizatörü tarafından imzalandığı gün yürürlüğe girecek ve Kampanyanın duyurulduğu gün uygulamaya konmuş olacaktır. Bu tanıtım Kampanyasına katılan kişiler, ödül verilmesinin infazı şart bir kanuni hak olmadığını bilmelidir. Tanıtım Kampanyasına ilişkin tanıtım malzemeleri ile ilgili belirsizlik olması halinde, burada yer alan ilgili hüküm geçerli olacaktır.

YORUMLAR

Marka için yorumlarınızı yazınız. Soru, sorun ve önerilerinizi Bize Ulaşın sayfasından yapabilirsiniz.

Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir