SİTEMİZLE İLGİLİ
ÖNERİLERİNİZİ PAYLAŞIN
Paro

ÖZHAN MARKETLER ZİNCİRİ

Özhan Marketler Zinciri'nin geniş ürün yelpazesinden ve kampanyalarından faydalanmak için Parokart sahibi olmanız yeterli. Özhan Marketler Zinciri kampanyalarından tüm Özhan mağazalarında uygun fiyat avantajlarıyla yararlanabilir, ilk alışverişinizde kazandığınız Paropuanları, ikinci alışverişinizde harcayarak evinizdeki eksikleri cep yakmadan giderebilirsiniz. Paro fırsat ve kampanyalarını daha yakından tanımak için sizleri, Paro Dünyası Markaları sayfasına bekliyoruz. Paro Dünyası Markaları sayfamızı ziyaret ederek Paro markalar ve kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Özhan Marketler’den Parolulara Özel Doğum Günü Hediyesi

Parolulara özel doğum günlerinde Özhan Marketler’de yapılacak Parolu alışverişlere baz puana ek % 5 Paropuan kazanılmaktadır. Mutlu yaşlar dileriz.

KAMPANYA AÇIKLAMASI

Parolulara özel olarak doğum günlerinde yapılacak alışverişlerde baz puana ek olarak % 5 Paropuan kazanılır,kazanılan puanlar doğum günü +2 gün daha geçerlidir,kullanılmayan puanlar silinecektir.

Puan Kazanma / Harcama Kuralları

Özhan kartınız, tüm Paro kartlar ve  aktivasyonunu yaptığınız  cep telefonu numaranızla, Özhan Marketler’de yaptığınız alışverişlerde Paropuan kazanabilir, kazandığınız Paropuanları Özhan Marketler'de harcayabilirsiniz. 


Tüm Paro kartlar ve aktivasyonunu yaptığınız cep telefonu ile Özhan Marketler’de yaptığınız alışveriş tutarının yüzde 0,25’i oranında Paropuan kazanabilirsiniz.
(Alkol, sigara, kontör, gazete ve dergi alımları hariçtir.)


Özhan kartınızı aldığınız andan itibaren Paropuan kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak Paropuanlarınızı harcayabilmek için Özhan Kartınızı 444 7276 Paro Hattı'nı arayarak aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR

UFUK S.
Özhan market ürün kalitesi,personelin güleryüzlü oluşu ve aradığım her şeyi bulabiliyorum,bu yüzden iyiki varsınız :)...
MUSTAFA K.
Satışa sunduğunuz kaliteli ürünler için ve ayrıca güleryüzlü personelleriniz için teşekkür ediyorum. ...
BULENT S.
dörtdörtlük hizmet...
HANDAN İ.
sevecen güleryüzlü içten ve samimi çalışanlarını seviyorum...
FUNDA Z.
Şarküteri harika, peyniri ve kaymağı özellikle muhteşem. Kaliteli hizmet orda. Üstelik eve sipariş çalışan insanlar için...
UFUK S.
ailemizin marketi özhan...
ÇİĞDEM A.
Son derece güleryüzlü ve işten kaçınmayan ekibinizle alışveriş yapmaktan çok memnunum.Özlüce,Kumova altı şubenizi kullan...
Marka için yorumlarınızı yazınız. Soru, sorun ve önerilerinizi Bize Ulaşın sayfasından yapabilirsiniz.

Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir