Paro’ya hoşgeldiniz. Hemen şimdi üye olun. Zaten üyemiz misiniz? Giriş yapın.
PARO SİZİ CEP NUMARANIZDAN TANIR! SİTEMİZLE İLGİLİ
ÖNERİLERİNİZİ PAYLAŞIN
Paro

FOREVER NEW KAMPANYALARI

Forever New Türkiye mağazalarından, Paropuan ayrıcalığıyla alışveriş yapmaya hazır mısınız? Kadın modasına sadece bir kaç sene önce Avustralya’da başlayan Forever New, bugün okyanusları aşarak abiye, günlük elbise, ayakkabı, aksesuar ve daha birçok giyim ürünleri ile tam 250 mağazasında sadece Türk kadınının değil, dünya kadınının modasına da yön veriyor. Birbirinden şık Forever New ürünlerine Paro Dünyası’nın Forever New kampanyaları sayesinde sahip olabilirsiniz. Tüm Forever New mağazalarından yapacağınız alışverişlerle Paro kampanyalarından uygun fiyatlarla yararlanabilir, ilk alışverişinizde kazandığınız Paropuanları, ikinci alışverişinizde harcayarak gardırobunuzu yepyeni Forever New ürünleri ile genişletebilirsiniz. Paro Dünyası Markaları sayfamızı ziyaret ederek Paro kampanyalarını daha yakından tanıyabilir, markalar ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Young Card Program Koşulları
Young Card Program Koşulları
KAMPANYAYI İNCELEYİN

KAMPANYA KOŞULLARI


1. Young avantajlarından 15 ile 25 yaş arasında olan müşteriler faydalanabilir. 26 yaş ve üzerinde olan müşteriler mevcut Forever New kart avantajlarından faydalanabilmektedir.
2. Young avantajlarından faydalanmak için öncelikle Young Card ile aktivasyon yapılması ve işlemlerde mutlaka Young Card’ın kullanılması gerekmektedir. Cep telefonu ile yapılan işlemlerde Young avantajlarından faydalanma olmayacaktır.
3. 25 yaşını aşan Young Card sahipleri bu kartlarını kullanmaya devam edebilecek, ancak Young avantajlarından faydalanamayacak, mevcut Forever New kart avantajlarından faydalanmaya devam edebilecektir.
4. Yapılan alışverişlerde tüm Paro üyesi işyerlerinde geçerli hediye edilen %1 oranındaki Paropuanın yanı sıra; tüm Forever New mağazalarındaki tüm ürünlerde geçerli %10 oranında indirim uygulanacaktır.
5. Young Card sahipleri Shine veya Star Card'larının birikim kampanyalarına dâhil edilmeyeceklerdir. Ancak 26 yaşına girdikleri gün itibariyle bu programlara katılabileceklerdir.

Doğum Gününüzü Özel Kılmak için En Güzel Kombinler  Forever New'de!
Doğum Gününüzü Özel Kılmak için En Güzel Kombinler Forever New'de!
Tüm Paro tüketicilerine doğum günlerinden itibaren 30 gün süre ile geçerli 15 TL indirim hakkı verilecektir. 15 TL indirim tüm ürünlerdeki alışverişlerde geçerlidir.
KAMPANYAYI İNCELEYİN

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya kapsamında tüm tüketicilere doğum günlerinde Forever New mağazalarında Forever New Kart ve diğer Parolu kartlar ile yapılacak tüm alışverişlerde geçerli 15 TL indirim verilecektir. 15 TL indirim hakkı doğum gününden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacaktır. Kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir.

PUAN KAZANMA/HARCAMA KURALLARI

  • Tüm Paro kartlar ve  aktivasyonunu yaptığınız cep telefonu ile Forever New mağazalarında alışveriş yapılır ve bu alışverişlerden puan kazanılır.
  • Forever New mağazalarında kazanılan puanlar sadece Forever New mağazalarında harcanabilir, diğer Paro üyesi markalarda harcanamaz.

 

Forever New mağazalarında tüm Paro kartlar ve  aktivasyonunu yaptığınız cep telefonu ile yapılan alışverişlerde %1 oranında Paropuan kazanılmaktadır.

 

Bir günde en fazla 3 adet alışverişten Paropuan kazanılabilmektedir.

Bir gün içerisinde toplam maksimum 5.200 TL değerindeki alışveriş ya da alışverişlerden Paropuan kazanılabilmektedir.

Forever New’den kazanılan puan ve faydaları sadece Forever New’de kullanabilirsiniz.

ADRES BİLGİLERİ

Forever New mağazalarına ulaşmak için tıklayınız.

YORUMLAR

MELEK A.
TUM URUNLERI COK GUZEL VE SIK ...
SEDEN K.
çok memnunun çalışanlarından ve ürünlerinden ...
FATOS T.
Ürünleriniz kalitesinden ve şıklığından ötürü tercih sebebimdir. ...
Marka için yorumlarınızı yazınız. Soru, sorun ve önerilerinizi Bize Ulaşın sayfasından yapabilirsiniz.

Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir

Moda ve trendleri takip ettiğiniz mecralar nelerdir?

GÖNDER
Lütfen seçeneklerden en az birini doldurduğunuzdan emin olun.