SİTEMİZLE İLGİLİ
ÖNERİLERİNİZİ PAYLAŞIN
Paro

EDWARDS KAMPANYALARI

Seçkin marka karması ile 1994 yılından bu yana moda tutkunlarının gözdesi Edwards, RMK Classic Giyim çatısı altında yenilenen yüzü ve mağazacılık tasarımıyla geliştirilen yeni konsept mağazalarıyla, “çağdaş” ve “ulaşılabilir” moda anlayışını daha geniş kitlelere ulaştırıyor. Paro kampanyaları sayesinde Edwards ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmaya ne dersiniz? Kazanacağınız Paropuanları; şık, elegan, sade, geniş Edwards koleksiyonundan yapacağınız alışverişlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz Edwards mağazalarında Brooks Brothers, Sisley,  House of DIV, Armaggan, Speryy , Replay Garf Von Faber Castell ve Anchorage’nin de aralarında bulunduğu markaların kadın ve erkek ürünleri yer alıyor. Paro Dünyası Markaları sayfamızı ziyaret ederek Paro kampanyalarını daha yakından tanıyabilir, markalar ve Paro kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Aktif kampanya bulunmuyor!

PUAN KAZANMA/HARCAMA KURALLARI

PUAN KAZANDIRMA BAREMLERİ:

1.000 TL'ye kadar : Peşin, Tek ve Taksitli Ödemede: %1 Kazandırma

1.000 TL - 5.000 TL Arası : Peşin, Tek Ödemede: %4 Kazandırma ve Taksitli Ödemede: %2 Kazandırma

5.000 TL - 100.000 TL Arası : Peşin, Tek Ödemede: %10 Kazandırma ve Taksitli Ödemede: %5 Kazandırma

100.000 TL ve Üzeri : Peşin, Tek Ödemede: %15 Kazandırma ve Taksitli Ödemede: %7,5 Kazandırma

EK BİLGİLER:

Tüm Paro kartlar ve aktivasyonunu yaptığınız cep telefonu ile Edwards mağazalarında alışveriş yapılır ve bu alışverişlerden puan kazanılabilir.

Edwards mağazalarından kazanılan puanlar sadece Edwards mağazalarından harcanabilir, diğer Paro üyesi markalarda harcanamaz.


 

 

YORUMLAR

Marka için yorumlarınızı yazınız. Soru, sorun ve önerilerinizi Bize Ulaşın sayfasından yapabilirsiniz.

Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir