SİTEMİZLE İLGİLİ
ÖNERİLERİNİZİ PAYLAŞIN
Paro

ALTUNBİLEKLER

Altunbilekler kampanyaları ile market alışverişleriniz artık çok daha avantajlı! 1984 yılında Ankaralı üç kardeş tarafından kurulan Altunbilekler Marketler Zinciri, her geçen gün genişleyen ürün ve mağaza yelpazesi ile Parokart sahiplerine özel kampanyalardan yararlanmak için sizleri bekliyor!
Altunbilekler kampanyalarından, tüm Altunbilekler mağazalarından cazip fiyat avantajlarıyla yararlanabilir, ilk market alışverişinizde kazandığınız İYİ PUAN'ları, sonraki market alışverişinizde dilediğinizce harcayarak günü avantajlı kapatabilirsiniz.

Altunbilekler kampanyalarından faydalanmak ve Paro ile market alışverişlerinizde avantaj sağlamak için tek yapmanız gereken Paro özellikli bir İYİ KART  sahibi olmanız. Diğer markalar ve Paro dünyamızı keşfedebilmeniz için sizi Paro Dünyası Markaları sayfamıza bekleriz. Paro Dünyası Markaları sayfamızı ziyaret ederek Paro kampanyalarını daha yakından tanıyabilir, markalar ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aktif kampanya bulunmuyor!

PUAN KAZANMA/HARCAMA KURALLARI

Tüm Paro kartlar ve  aktivasyonu yapılmış cep telefonları ile Altunbilekler’ de yapılan alışverişlerde İYİ PUAN kazanabilir, kazandığınız bu İYİ PUAN'ları yalnızca Altunbilekler’de harcayabilirsiniz.
Tüm Paro kartlar ve  aktivasyonu yapılmış cep telefonları ile Altunbilekler’ de yaptığınız alışveriş tutarının yüzde 0,50’ si oranında İYİ PUAN kazanabilirsiniz. (Dergi, gazete ve sigara alımları hariçtir.)

Parolu İYİ KART’ınızı aldığınız andan itibaren tüm Paro üye işyerlerinden  Paropuan kazanmaya başlayabilir ve aktivasyon yaptıktan sonra puanını kazandığınız Paro üye işyerlerinde puanlarınızı harcayabilirsiniz. Aktivasyon yapmak için tıklayınız.

YORUMLAR

Marka için yorumlarınızı yazınız. Soru, sorun ve önerilerinizi Bize Ulaşın sayfasından yapabilirsiniz.

Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir