Loading...

ALTUNBİLEKLER SADAKAT PROGRAMI İYİ KART SİZİ PARO İLE BULUŞTURUYOR!


Paro markalarıyla buluşmak için Altunbilekler Kart numaranızı veya cep telefonu numaranızı kullanarak Paro üyeliğinizi aktive edebilirsiniz. www.paro.com.tr web sitesinden veya 4447276 numaralı Paro Danışma Hattı’ndan aktivasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Paro üyesi olduğunuzda, kişisel verileriniz size uygun avantajlar sunmak için diğer Paro markaları ile de paylaşılır. Böylece müşterisi olduğunuz Paro markasında ve diğer Paro markalarında sadece cep telefonu numaranızla avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Paro nedİr?

Paro, duyarlı olduğunuz markaları sizinle buluşturan bir dünyadır. Paro, Parolu kartınızla veya Paro'ya tanımlı cep telefonunuzla yaptığınız alışverişlerde sizi tanır ve ihtiyacınıza yönelik kampanya ve indirimler sunar. Paro’ya üye olarak Paro dünyasına katılır, tüm Paro'lu markalardan tek platform üzerinden fayda sağlar ve kampanyalara dahil olursunuz. Paro Programı, tüm Parolu işyerleri aracılığıyla üyelerine çeşitli avantajlar sağlayan bir sadakat platformudur. Paro üyesi olduğunuzda, kişisel verileriniz size faydalar sunmak için diğer Paro markalarıyla da paylaşılır.

Paro'nun Faydaları

Paro, size faydalı olacak markalara bir arada ulaşmanızı sağlar ve size özel kampanyalarla yanınızda olur. Paro Dünyası’nda yer alan markalarımızdan yaptığınız her alışverişinizde kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, alışveriş yaptıkça hesabınızda biriken puanları, puan kazandığınız firmada gönlünüzce harcayabilirsiniz. Elinizdeki bir Parolu kartın veya cep telefonu numaranızın tüm Paro üyesi markalarda geçerli olduğunu unutmayın.

PAROLU KARTINIZI VEYA SADAKAT PROGRAMI’NA ÜYE OLDUĞUNUZ CEP NUMARANIZI KULLANABİLECEĞİNİZ DİĞER PARO MARKALARI


Paro’ya Nasıl Üye Olunur?

Paro ana markalarının herhangi bir satış veya servis noktasından aldığınız Parolu kartınızı aktive ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde Parolu kartınız yanınızda olmasa bile, sadece cep telefonu numaranız ile Paro Dünyası’nda yer alan markalarda alışveriş yapabilir, puan kazanıp harcayabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kazanılan puanların harcanabilmesi için aktivasyon yapılması gerekmektedir. Aktivasyon işleminizi www.paro.com.tr ‘den yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alışveriş sırasında aktivasyon yaptığınız cep telefon numaranızı ya da aktivasyon kodunuzu ilgili görevliye söylemek. Cepten tanıma fonksiyonun geçerli olduğu Paro üyesi markalar: Arçelik, Aygaz, Brooks Brothers, Forever New, Koçtaş, Opet, Özhan, Setur, Yurtiçi Kargo.

Herhangi bir Parolu marka aracılığıyla Paro Üyeliği Aydınlatma Metni’ni okuyup Rıza Beyanı’na onay verdiğinizde ilgili Parolu marka ve bağlı olduğu Paro Programı’na izin vermiş olmaktasınız.
PARO ÜYELİĞİ AYDINLATMA METNİ
Paro Üyeliği Aydınlatma Metni ve Rıza Beyanı, sizi Paro üyesi yapmakta ve verilerinizin nasıl işlendiği konusunda aydınlatmaktadır. Paro Programı, çeşitli üye işyerleri ve diğer uygulamaları aracılığıyla üyelerine çeşitli avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir müşteri memnuniyeti programıdır.